Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 10:29:44

Прийняття в експлуатацію житлау Чернігові за січень–червень 2014 року. ДОВІДКА

21.08.2014   12:54

У січні–червні 2014 р. в обласному центрі прийнято в експлуатацію 22,2 тис.м2 загальної площі житла, що на 8,8% більше, ніж у січні–червні 2013 р.

На м. Чернігів припало майже дві третини введеного в області житла. У розрахунку на 1000 мешканців міста було збудовано 77 м2 загальної площі житла (у січні–червні 2013р. – 70 м2).

З початку року введено 21 новий житловий будинок на 297 квартир. Середній розмір однієї новозбудованої квартири складає 70 м2.
Значну частину (77,7%) прийнятого житла в місті здано в експлуатацію підприємствами–забудовниками – 2 багатоквартирні житлові будинки загальною площею 17,3 тис.м2.

Населенням збудовано 19 одноквартирних будинків садибного типу загальною площею 4,9 тис.м2.

З початку року прийнято в експлуатацію амбулаторно-поліклінічні заклади на 40 відвідувань за зміну.

Також в області прийнято в експлуатацію потужність з виробництва 105 т макаронних виробів, магазини торговою площею 1151 м2, ресторан на 66 посадочних місць, кафе, закусочні на 125 посадочних місць.
 

Останні новини Чернігівщини

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

 Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників

Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17

Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

30 квітня: цей день в Україні і світі

30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12

День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!