Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 06:11:11

Іноземні інвестиції в економіку Чернігівської області. ДОВІДКА

20.08.2014   13:14

За січень–червень 2014 р. в економіку Чернігівщини іноземні інвестори вклали 3,6 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу).

Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), унесених в економіку області з початку інвестування, на 1 липня 2014 р. становив 111,5 млн.дол. США, що на 13,2% менше обсягів інвестицій на початок року, та в розрахунку на одну особу населення склав 104,8 дол. США.

Вкладення в економіку області здійснили інвестори із 40 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 79,3% загального обсягу прямих інвестицій, входять: Німеччина – 42,4 млн.дол., Польща – 18,4 млн.дол., Кіпр – 16,1 млн.дол., Беліз – 3,7 млн.дол., Російська Федерація та Вірґінські Острови (Брит.) – по 2,8 млн.дол., Італія – 2,2 млн.дол. США.

На підприємствах промисловості зосереджено майже три чверті іноземних інвестицій, на підприємствах сільського, лісового та рибного господарства – 5,9%, у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 5,2%, на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 5,0%, на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі; із ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 3,3%.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини