Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 06:28:56

Оплата населенням м.Чернігова житлово-комунальних послуг та електроенергії у І півріччі 2014 року

18.08.2014   11:01

У І півріччі 2014р. населення м.Чернігова, разом з оплатою поточних рахунків за спожиті житлово-комунальні послуги, продовжувало погашати накопичені борги.

Жителі міста сплатили організаціям-надавачам послуг 189,1 млн.грн., що з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів становить 101,9% нарахованих сум. З початку року борги зменшилися на 5,8%.

Разом з тим, на кінець червня 2014р. чернігівці заборгували 58,4 млн.грн. Найбільшу частку боргу (50,8%) становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у червні 2014р. становили 300,19 грн. (у червні 2013р. – 279,87 грн.).

За централізоване опалення та гаряче водопостачання не сплачували упродовж 3 місяців й більше 55,7% власників особових рахунків, за утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій – 7,8%, за вивезення побутових відходів – 14,8%, за газопостачання – 10,5%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 6,5%.

Крім того, за використану електроенергію населення міста не сплатило 3,3 млн.грн., а боржниками впродовж 3 місяців й більше з цього виду послуг були 1,4% користувачів.
 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини