У серпні ПриватБанк доплатив українцям зарплат на 12 мільйонів гривень
На початку серпня ПриватБанк додав 11,8 млн грн до зарплат українцям за липень.
Як повідомили в банку, на сьогоднішній день 5% до зарплати, витраченої на оплату картами покупок у торговельній мережі, отримують близько 610 тис. українців. Всього ж за три місяці дії акції «Тримай 5!». За підрахунками банку, ПриватБанк додасть до зарплат жителів України понад 50 млн грн.
Нагадаємо, з 1 червня ПриватБанк почав повертати власникам зарплатних карт 5% від суми зарплати, витраченої на покупки в магазинах. Така соціальна ініціатива ПриватБанку триватиме до 1 вересня.
Щоб отримувати надбавку до зарплати від ПриватБанку, потрібно мати зарплатну карту і зареєструватися для участі в акції на сайті pb.ua/derzhy5, за номером 3700 абовідправивши SMS з текстом 5555 на номер 3777. Всім учасникам акції повертаються 5% від суми заробітної плати, витраченої на будь-які покупки в магазинах України та інших країн світу. Мінімальна і максимальна суми покупок - без обмежень.
На сьогодні за допомогою карт ПриватБанку отримують зарплату 4,5 млн співробітників як бюджетних, так і комерційних компаній та організацій. ПриватБанк забезпечує власникам зарплатних карт найширшу мережу обслуговування (7592 банкоматів, 2882 відділень і 11 647 терміналів самообслуговування), а також можливість користуватися всіма сучасними послугами через Інтернет і мобільні телефони.
Згідно з українським законодавством співробітники підприємств і організацій (не залежно від форми власності) мають право самостійно вибирати банк, на рахунку або карти якого перераховується заробітна плата. Заявку на оформлення зарплатної картки можна подати в бухгалтерію підприємства або будь-яке відділення ПриватБанку.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58
Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47
Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45
Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.
Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32
Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.