Обсяги реалізованої продукції промисловості за січень–червень 2014 року. ДОВІДКА
Підприємства Чернігівської області за січень–червень 2014 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 7781,5 млн. грн.
Понад дві третини (68,7%) загального обсягу реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 43,1%, виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 11,9%, машинобудування – 4,2%.
Частка реалізації підприємств із постачання електроенергії, газу, пари становила 18,4%, добувної промисловості – 12,5%.
Значну частку (36,9%) загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 29,5% – м. Прилук.
Обсяг реалізації за межі України становив 1334,6 млн. грн. (17,2% загального обсягу реалізованої продукції). Найактивніше експортували продукцію підприємства з виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.
Останні новини Чернігівщини
Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16
Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.
В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54
Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.
Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19
У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.