З незаконного обігу вилучено товарів на 4,6 мільйонів гривень
У 2014 році за зібраними співробітниками оперативного управління ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області матеріалами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження 15 кримінальних правопорушень, з них 11 за статтею 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів» та 4 за іншими статтями КК України.
З початку року виявлено та припинено діяльність 20 підпільних цехів по виробництву товарів народного споживання на території обслуговування.
У ході виконання оперативно – профілактичних заходів з незаконного обігу вилучено товарів на загальну суму 4,6 млн. грн.
Останні новини Чернігівщини
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила понад 47 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 11:40
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.
20 січня: цей день в Україні і світі 09:34
День 1427 Російська агресія - Day 1427 Russian aggression
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.