Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 11:36:45

Чернігівський автозавод поставить 33 "Еталони" Нацгвардії

31.07.2014   14:34Агенцiя

Автобуси закуповуються за процедурою закупівлі в одного учасника

Бориспільський і Чернігівський автозаводи, що входять до складу одного з провідних виробників автобусів в Україні - корпораціію "Еталон", до кінця поточного року поставлять на адресу військової частини № 3078 Внутрішніх військ МВС України 59 спеціалізованих автобусів. Згідно з оголошенням у "Віснику державних закупівель" в понеділок, автобуси закуповуються за процедурою закупівлі у одного учасника.

Чернігівський автозавод поставить 33 спеціалізованих автобуси "Еталон" на базі міжміського-приміського автобуса А8120 (Євро-3) на 21,18 млн грн (з ПДВ), Бориспільський автозаводом - 18 од. 10-метрових туристичних автобусів "Еталон" А1482 (Євро-2) на 11,6 млн грн і вісім таких же автобусів (А1483) з двигуном Євро-3 на 5,16 млн грн.

Корпорація "Еталон" в цей час об'єднує 21 підприємство, в тому числі два автобусних заводу (в Борисполі та Чернігові), а також випусковий карданні вали завод "Український кардан" та Чернігівський ковальський завод. Основний напрямок діяльності - автобусо-і машинобудування, складська логістика.

Корпорація в січні-червні 2014 випустила 36 автобусів на Бориспільському автозаводі (за той же період 2013 року - 257 од.), Але збільшила в 6,5 рази (до 136 од.) Їх випуск на Чернігівському автозаводі. При цьому в червні заводи БАЗ випустив один автобус, а ЧАЗ - 65 од.

СЕГОДНЯ

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом 09:57

Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові 09:47

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури чотирьом банківським працівникам повідомлено про підозру щодо несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 362 КК України) та у підробці засобів доступу до банківських рахунків (ч. 2 ст. 200 КК України), вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів»

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів» 09:44

На сторінках найновішого щоквартального мистецького журналу «Літературний Чернігів» /№ 2 (94) за 2021 рік/ літературної спілки «Чернігів» вміщені твори, як відомих на Чернігівщині та в Україні авторів, так і молодих.

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка 09:36

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини