Споживання продуктів харчування населенням Чернігівської області у 2013 році. ДОВІДКА
За розрахунками Державної служби статистики України у 2013 році калорійність середньодобового раціону жителя Чернігівщини становила 3169 ккал (у 2012 р. – 3129), вона коливається від 2782 ккал у Запорізькій до 3336 ккал у Черкаській областях при середній по Україні – 2969 ккал.
За 2013 рік пересічний чернігівець вжив 50 кг м’яса та м’ясних продуктів (по Україні – 56), 241 кг молока та молочних продуктів (221), 290 яєць (309), 123 кг хлібних продуктів (108), 170 кг картоплі (135), 176 кг овочів (163), 44 кг плодів та ягід (56), 15 кг риби та рибних продуктів (15), 13 кг олії (13), 43 кг цукру (37).
За рівнем споживання цукру Чернігівщина займає 2 місце в Україні, хлібних продуктів – 3, овочів і картоплі – 5, молока та молочних продуктів – 7, а м’яса та м’ясних продуктів – 18, плодів та ягід – 21, яєць – 22 місце.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною