Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 13:18:53

Налагодити під’їзди до мостів через Десну поблизу Новгорода-Сіверського й Сосниці та спростити отримання ліцензії на видобуток місцевих корисних копалин

19.07.2014   17:20Агенцiя

Такі невідкладні завдання треба вирішити для будівництва й ремонту доріг в області.

Це спільна позиція депутатів обласної ради й служби автомобільних доріг в області, заявлена у зверненні до центральних органів влади. Адже навіть в умовах бойових дій на сході України утримання доріг і мостів є життєво важливим питанням.

Кілька останніх років на капітальний ремонт доріг в області практично не виділялися гроші з місцевих бюджетів (для порівняння: в Івано-Франківській області місцева влада знаходила на ці потреби хоча б близько 30 млн. грн. на рік). З державного бюджету кошти на ремонт доріг державного значення знову-таки затримувались. Як наслідок вже дві тисячі кілометрів доріг потребують на Чернігівщині капітального ремонту – а на це треба приблизно 11 мільйонів гривень. Це більше, ніж взагалі має Укравтодор на всю Україну.

Зрозуміло, що потрібних коштів зараз держава не виділить, але тим більше необхідно хоча б максимально полегшити роботу для дорожників на місцях. Одне з найбільш болючих питань, заявляють фахівці, – це бюрократичні затримки з видачею ліцензій на видобуток елементарних корисних копалин для доріг – того ж піску з місцевих кар’єрів. На отримання ліцензії щоразу витрачається більше ніж півроку. Тому на спільному засіданні постійних комісій обласної ради – з питань зв’язку, транспорту й енергетики та з питань регіонального розвитку й будівництва – депутати прийняли звернення до уряду, в тому числі міністерства екології, з проханням про спрощення отримання ліцензії на видобуток.
Ще одне звернення депутатів стосується термінової допомоги держави в ремонті доріг на під’їздах до мостів, де дорога перетоплюється водою під час весняних повеней: поблизу Сосниці і між Новгородом-Сіверським і селами Бирине та Прокопівка. В останньому випадку міст – понтонний, і він сам в аварійному стані.

Навіть на фоні бойових дій у Донецькій та Луганській областях питання ремонту доріг та мостів залишається стратегічним, тому й дорожники, й представники територіальних громад сподіваються на негайну реакцію й допомогу з боку центральних органів влади.


http://chodtrk.com.ua/?p=16016

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.