Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 00:43:29

Соціальні стандарти будуть мінімальними?

19.07.2014   10:52Агенцiя

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк називає агентами ФСБ людей, які говорять про необхідність підвищення соціальних стандартів в Україні.

Про це йдеться у статті на сайті "Кореспондент"

Соціальні гарантії і стандарти в нашій державі і так одні з найнижчих у Європі. І на цьому наголошував сам Яценюк, коли був лідером опозиційної партії. Тепер же голові Уряду здається, що громадяни, які кажуть про потребу збільшити соціальні виплати, працюють на сусідню державу. І намагаються таким чином дестабілізувати економічну ситуацію в Україні.

— Мені здається, що Арсеній Яценюк в першу чергу виправдовує непрофесійність свого Уряду, — говорить представник ініціативної групи щодо створення осередку Партії розвитку України в Чернігівській області Віталій Голець. — Пам’ятаю, колись керівники держави виправдовували всі економічні проблеми України мільярдними коштами, які «вкрав Лазаренко». І такі розповіді повторювались роками.
 
— Зниження соціальних стандартів відбувається через зростання цін, невміння забезпечити енергетичну незалежність, значене подорожчання послуг ЖКГ.
 
— У будь-якому випадку, називати громадян своєї держави ворожими агентами тільки через те, що вони просять підвищити соціальні стандарти — як мінімум пряма образа. За такі слова чиновники у європейських країнах позбуваються місця роботи. З людьми треба говорити, пояснювати їм проблеми держави, сказати про надважкий тягар військових дій для бюджету.
 
Як вже повідомлялось, за останні місяці через різке зростання курсу іноземних валют, подорожчання енергоносіїв в Україні почали зростати ціни на життєво необхідні товари. У тому числі — на продукти харчування.
Вже з липня громадяни сплачуватимуть за газ та послуги ЖКГ вдвічі більше. При цьому індексація соціальних виплат залишається на рівні кількох гривень на місяць. Адже офіційна статистика показує лише невелику інфляцію.
 
Іван Литвин

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.