Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 11:42:39

Підприємці Чернігівщини збільшують суми податків і створюють робочі місця

19.07.2014   08:07

На умовах спрощеної системи оподаткування працюють більше 24 тисяч фізичних осіб-підприємців – більше половини від загальної кількості фізичних осіб-підприємців. На І групі – 6188 чоловік, ІІ – 12399, ІІІ – 5503 та V – 6 чоловік. 162 фізичні особи (ІІІ група) зареєстровані платниками податку на додану вартість.

Як зазначила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Наталя Кузнецова, за 6 місяців до місцевих бюджетів області фізичні особи-підприємці перерахували більше 54 млн.грн. єдиного податку з фізичних осіб. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 4,4 млн.грн., темп зростання становить 108,8 відсотка.

Позитивна динаміка надходжень забезпечена завдяки збільшенню розміру ставок єдиного податку для 1 та 2 груп. Адже відповідно до законодавства єдиний податок справляється у відповідних відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року. Вона щорічно збільшується і з 1 січня цього року становить 1218 грн.

Тобто, з 1 січня для платників єдиного податку 1 групи податок становить вже від 12,18 грн. (мінімальний ) до 121,8 грн. (максимальний), для 2 групи - від 24,36 грн. (мінімальний ) до 243,6 грн. (максимальний).

Також на збільшення сплати податку вплинув перехід шести платників єдиного податку на V групу. Ця категорія за півріччя сплатила 700 тисяч гривень.

Варто сказати й про внесок фізичних осіб-підприємців у створення робочих місць. Вони працевлаштували на різні посади 11тисяч 439 чоловік.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відтепер є вулиця імені Героя України Олександра Мацієвського. Депутати погодили перейменування низки вулиць 09:19

У Чернігові продовжують перейменовувати вулиці міста, з метою проведення політики очищення міського простору від топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують, або символізують російську федерацію.

За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики, освітяни та інші отримають фінансову винагороду від міста 09:16

Працівники і працівниці комунальних підприємств, які зробили особистий внесок у відновлення Чернігова, отримають одноразову матеріальну допомогу-винагороду від міста у розмірі 3 тисячі гривень.

Відбулося засідання сесії Чернігівської міської ради 09:14

30 березня 2023 року відбулося 30-те засідання сесії Чернігівської міської ради. На ньому були присутні 22 депутати з 42. На їх розгляд було винесено більше двох десятків питань, включаючи депутатські запити та різне.

Чернігівщина пам’ятає: в області відбулися тематичні заходи до річниці звільнення від російських окупантів 09:12

Дві третини Чернігівської області понад місць були під окупацією підступного ворога, техніка якого безперервними хвилями почала заходити на нашу територію 24 лютого 2022 року.

Новобасанська територіальна громада: питання відновлення інфраструктури та житлового сектору 08:54

Наявні результати та подальші плани щодо відбудови та відновлення пошкоджених об’єктів 29 березня з представниками Новобасанської сільської ради обговорив під час робочої поїздки перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем.