Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 20:12:10

За перше півріччя на Чернігівщині сплачено 1млрд. 433 млн. грн. єдиного соціального внеску

17.07.2014   14:43

З них 1 млрд.331 млн. грн. сплатили юридичні особи, 102 млн. грн. – фізичні особи.

Як зазначила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Наталя Кузнецова, останнім часом громадяни частіше замислюються над майбутнім пенсійним забезпеченням і вже тепер дбають, щоб пенсія було достойною.

Збільшується кількість громадян, які не є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, але добровільно укладають відповідні договори та сплачують цей внесок. З початку року від них до бюджету надійшло майже 5,4 млн. грн.

Оскільки основним джерелом надходження єдиного внеску є відрахування з фонду оплати праці, фахівці Міндоходів області спільно з іншими правоохоронними органами проводять перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання трудового законодавства.

З початку року суб’єктам господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам з порушенням законодавства, донараховано майже 769 тис.грн єдиного внеску.

До адміністративної відповідальності притягнуто 229 посадових осіб. Їм доведеться сплатити більше 122 тис. грн. єдиного соціального внеску та 4,8 млн. грн. штрафів.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.