Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 01:55:02

На Новгород-Сіверських полях вивчають енергоощадні підходи до обробітку ґрунту

17.07.2014   08:22

Минулого тижня на полях Новгород-Сіверщини тестували ґрунтообробну техніку на предмет енергоощадності.

Організатор заходу Дмитро Купавцев стверджує, що метою проведення демонстрації є ознайомлення аграріїв з новими агротехнологічними досягненнями, які сприяють ефективному і енергоощадному веденню сільгоспвиробництва в сучасних умовах.

Польові умови – найбільш вдалий формат для показу техніки, адже тільки в полі є можливість максимально розкрити і продемонструвати всі її можливості.

Агропідприємство ТОВ «Росток-Холдинг» стало базою такого цікавого і корисного заходу. На спеціально виділеному полі фірми-виробники техніки, такі як, КУНГ, Велес-Агро, Титан, Юнітер-9, Агротехсоюз проводили тест-драйв дискових борін з ґрунтопоглиблювачами, агрегатованих з тракторами Джон Дір З10.

Моделювання робочого процесу дає змогу оцінити якість, ефективність роботи та переваги тієї чи іншої моделі чи конструкції.

Такі своєрідні Дні Поля дають не тільки нові знання і обмін цінним досвідом з колегами, а і, що так необхідно нам сьогодні, – згуртовують, надихають і дають впевненість, що в країні, де люди так люблять свою землю обов’язково все буде добре, – прокоментував директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко, який відвідав виставку-демонстрацію.


Прес-служба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.