Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 січня, 14:49:34

Операція "Акциз" на Чернігівщині виявила 65 порушень

17.07.2014   07:54

З 29 січня проводиться комплекс організаційно-практичних заходів під умовною назвою «Акциз-2014».

Як повідомив завідувач сектору протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління ГУ Міндоходів області Сергій Євтух, під час цієї операції виявлено 65 порушень законодавства на ринку обігу підакцизної продукції, з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 2 млн. 738 тис.грн., застосовано фінансових санкцій на 318,5 тис.грн.

Також протягом операції виявлено та ліквідовано незаконний канал надходження на територію Чернігівщини спирту російського виробництва, який використовувався на території області для незаконного виготовлення алкогольних напоїв. З незаконного обігу вилучено 10 тис. літрів спирту орієнтовною вартістю 600 тис.грн.

За цим фактом слідчі Головного управління Міндоходів області розпочали кримінальне провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю 13:33

Увечері 3 січня до поліції надійшло повідомлення від мешканки одного з сіл Куликівської громади Чернігівського району про те, що її колишній чоловік погрожує їй та її співмешканцю гранатою. В будинку в цей час перебувала дитина.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у наркоторгівлі 13:32

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю та слідчими за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури викрили незаконну діяльність 44-річного мешканця Прилук, який займався збутом наркотиків.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:29

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

“Вогні різдвяного Бродвею” у філармонійному центрі 13:26

Різдвяно-новорічні свята — час, коли кожен відчуває справжню магію і ніби стає частинкою казки, що відбувається навколо: світ наповнюється особливою тишею, а небо світиться теплими зорями...

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору 13:24

З 1 січня 2026 року для фізичних осіб – підприємців, які працюють на першій та другій групах єдиного податку, діятимуть нові розміри ставок єдиного податку та військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини