Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 02:24:22

Фінансові результати підприємств Чернігівської області за січень-серпень 2011 року. Довідка

15.10.2011   07:56

За даними статистичної звітності, підприємствами області (крім підприємств сільського господарства, малого бізнесу та бюджетних установ) за січень-серпень 2011 р. отримано прибутковий фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування в сумі 0,3 млн.грн.

Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 57,9%, отримані 369,9 млн.грн. прибутку, що на 8,2% менше, ніж у січні-серпні 2010 р. Основна його частина сформована в промисловості (271,7 млн.грн.), торгівлі, ремонті автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (56,3 млн.грн.).

У січні-серпні 2011 р. збитково працювали 42,1% підприємств, які отримали 369,6 млн.грн. збитків, що на 2,0% менше, ніж рік тому. Найбільші суми збитків спостерігалися в промисловості (224,4 млн.грн.), діяльності транспорту та зв’язку (36,6 млн.грн.), в операціях із нерухомим майном (34,9 млн.грн.), будівництві (29,6 млн.грн.) та торгівлі, ремонті автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (27,1 млн.грн.).

Позитивне сальдо отримали підприємства м.Прилук та 11 районів області, серед них найбільші прибутки мали підприємства Корюківського, Ічнянського та Ріпкинського районів.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».