Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 07:07:05

Фінансові результати підприємств Чернігівської області за січень-серпень 2011 року. Довідка

15.10.2011   07:56

За даними статистичної звітності, підприємствами області (крім підприємств сільського господарства, малого бізнесу та бюджетних установ) за січень-серпень 2011 р. отримано прибутковий фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування в сумі 0,3 млн.грн.

Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 57,9%, отримані 369,9 млн.грн. прибутку, що на 8,2% менше, ніж у січні-серпні 2010 р. Основна його частина сформована в промисловості (271,7 млн.грн.), торгівлі, ремонті автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (56,3 млн.грн.).

У січні-серпні 2011 р. збитково працювали 42,1% підприємств, які отримали 369,6 млн.грн. збитків, що на 2,0% менше, ніж рік тому. Найбільші суми збитків спостерігалися в промисловості (224,4 млн.грн.), діяльності транспорту та зв’язку (36,6 млн.грн.), в операціях із нерухомим майном (34,9 млн.грн.), будівництві (29,6 млн.грн.) та торгівлі, ремонті автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (27,1 млн.грн.).

Позитивне сальдо отримали підприємства м.Прилук та 11 районів області, серед них найбільші прибутки мали підприємства Корюківського, Ічнянського та Ріпкинського районів.

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини