Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 12:57:38

Сплатою податків малий бізнес впевненіше заявляє про себе

12.07.2014   11:05

Суб’єкти малого підприємництва – і юридичні і фізичні особи – збільшують суми сплачених до бюджетів податків. За півроку до зведеного бюджету області від них надійшло понад 270 млн.грн. податків і зборів, що становить більше 16 відсотків від загальної суми надходжень. Третину сплатили приватні підприємці.

Варто зазначити, що майже 173 млн.грн. – це надходження місцевих бюджетів. Оскільки левова частка в доходах місцевих бюджетів припадає на податок з доходів фізичних осіб, очевидно, що виплата заробітної плати у сфері малого бізнесу стає прозорішою. До того ж, переважна більшість підприємців використовує спрощену систему оподаткування, а єдиний податок також спрямовується до місцевих бюджетів.

Найвідчутніше у сфері малого підприємництва наповнюють бюджети сільськогосподарська галузь, обробна промисловість, торгівля та сфера надання послуг юридичним особам.

Як повідомив начальник координаційно-моніторингового управління Анатолій Гродзіцький, більше чверті надходжень до бюджетів з Коропського, Борзнянського, Сосницького, Менського, Ніжинського, Н-Сіверського та Чернігівського районів, а також Ніжина та Чернігова надходять саме від платників сфери малого бізнесу.

Порівняно з відповідним періодом минулого року зросла як сума надходжень малого підприємництва до бюджетів – на 10,5 відсотка, так і їх частка у загальному зборі – з 14,8 відс. до 16,3 відс. І цьому найбільше сприяв малий бізнес Н-Сіверського, Куликівського, Корюківського, Семенівського, Щорського, Козелецького районів, Ніжина та Чернігова.
 

Останні новини Чернігівщини

 Праця на Перемогу

Праця на Перемогу 10:46

У рамках урядової ініціативи "Армія відновлення" безробітні області долучаються до суспільно корисних робіт. У поточному році такі роботи розпочалися 1 лютого у 4-х територіальних громадах області за участю 47 безробітних. Наразі вони прибирають придорожні та прибережні смуги, вирубують чагарники, заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки для потреб ЗСУ.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 10:41

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 42-річного прилучанина під час збуту чергової партії «канабісу». Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт

Підтримати постраждалих від насильства: Чернігівська ОВА та Фонд ООН у галузі народонаселення реалізують черговий проєкт 10:20

Чернігівська ОВА продовжує співпрацю з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA Ukraine) щодо удосконалення роботи мережі підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень

Винесено вирок за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень 10:15

Прилуцькою окружною прокуратурою в суді доведено вину особи в заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження, тобто у скоєні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України.

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

АНОНСИ ПОДІЙ