Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 15:27:34

Службу автомобільних доріг у Чернігівській області очолив Євгеній Зражевець

11.07.2014   12:49Агенцiя

4 липня на посаду начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області призначено Зражевця Євгена Марковича.

За даними його біографічної довідки, новий очільник САД народився 7 квітня 1961 року в с. Вершинова Муравейка, Куліківського району, Чернігівської області. В 1984 році закінчив Харківське вище військове училище, за спеціальністю «експлуатація приборів і систем управління літаючих апаратів», військовий інженер-електрик.В 2007 році закінчив Харківський політехнічний інститут, за спеціальністю «адміністративний менеджмент», магістр з адміністративного менеджменту. Профільну освіту отримав, закінчивши у 2007 році Національний автомобільно-дорожній університет, за спеціальністю «автомобільні дороги та аеродроми».

З серпня 1979 по січень 1992 рік проходив Службу в збройних силах СРСР.
Трудову діяльність розпочав у 1992 році в якості директора магазину ПТК «Кристина» в м.Харкові. З 1993 по 1994 рік працював заступником генерального директора в ПКФ «Планета», з1994 по 1995р. – начальник управління маркетингу, заступник Голови Правління, Голова Правління ЗАТ «Український будинок Селенгу», 1995р. – віце Президент ЗАТ Недержавний пенсійний фонд «Оберіг», з 1995 по 2001р. – менеджер комерційного відділу, начальник відділу маркетингу та роздрібної торгівлі АТ «Інвестор», з 2002 по 2004р. – гениральний директор ТОВ «Регіональна промислова компанія», з 2004 по 2005р. – начальник комунального підрядного спеціалізованого підприємства по ремонту і будівництву автошляхів «Шляхрембуд» за контрактом, 3 2005 по 2006р. – начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області, 2006 рік – заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області з питань якості, технічного контролю та нових технологій, з 2006 по 2008р. – директор ДП «Харківський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» за контрактом, з 2008 по 2010р. – заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області з загальних питань, начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області, 2010рік – виконуючий обов‘язки директора ДП “Харківський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», з 2012 по 2013р. – завідувач сектору організацій перевезень на наземному транспорті у Харківській області Управління Укртрансінспекції , заступник начальника відділу ліцензування та адміністративних послуг, з 2013 по 2014р. – заступник директора Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради, з 16.05.2014 рік заступник начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, виконуючий обов'язки начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.