Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 08:56:41

Міським Центром обслуговування платників надано понад 14 тисяч адмінпослуг

03.07.2014   10:55Агенцiя

Для забезпечення платників та громадян якісними і своєчасними послугами, підвищення рівня їх обізнаності з питань застосування податкового законодавства, сплати єдиного соціального внеску працює Центр обслуговування платників. З початку року Центром було надано 14068 адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг.

«Найбільшою популярністю користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. За шість місяців цього року було надано 5188 таких послуг. З початку року у Центрі зареєстровано підприємцям  6077 книг обліку доходів і витрат та 800 книг обліку розрахункових операцій.

Видано 1441 довідку про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів платникам податків, які припиняються/припиняють підприємницьку діяльність, та 472 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів»,- поінформувала  начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові  Марія Ребенок.

У Центрі відвідувачам пропонується широкий перелік послуг, зокрема, отримання консультацій, дозвільних документів, довідок, проведення звірок, подання податкової звітності, кореспонденції та багато інших. Крім того, у Центрі оформлено інформаційні та тематичні стенди із зразками заповнення заяв, декларацій, податкової звітності, інформацією щодо єдиного податку, змінами в оподаткуванні, з порядком звернень до органів Міндоходів  та з іншою корисною інформацією.

Відвідувачі Центру обслуговування платників можуть ознайомитися з останніми змінами щодо податкового законодавства. Таку інформацію вони отримують з друкованої літератури та з екранів моніторів, що розміщені в ЦОПі.

Як повідомила Марія Ребенок  у Центрі функціонує відділ реєстрації користувачів при ГУ Міноходів у Чернігівській області, який забезпечує на безкоштовній основі видачу та реєстрацію електронних ключів для подання електронної звітності через мережу Інтернет. З початку року видано 2376 електронних ключів.

«Кожен платник податків має змогу оцінити роботу Центру. Для цього потрібно заповнити анонімну анкету та покласти її до скриньки «Заяви та пропозиції»,- зазначила фахівець податкової інспекції міста.


Інформаційно-комунікаційний  сектор ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 3 березня по 8:00 4 березня 2021 року.

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня 08:13

Річка Стрижень як і більшість малих річок України в результаті гідротехнічного будівництва є водогосподарською системою (має каскад ставків). Стік води зарегульований за рахунок водопропускних та водопідпірних споруд. На території міста Чернігів налічується 4 з них.

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування 08:01

Близько 22-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що вулицею Шевченка на зустріч потоку транспорту (вулиця з одностороннім рухом) їде автомобіль ЗАЗ Sens з фішкою таксі.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 07:50

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини