Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 08:40:16

До уваги споживачів теплової енергії!

03.07.2014   07:58Агенцiя

Теплопостачальні підприємства Чернігова повідомляють про зміну з 1 липня 2014 року вартості послуг із централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, своїми постановами від 06.06.2014 № 650 та від 13.06.2014 № 664 встановила нові тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню Товариством з обмеженою відповідальністю фірми „ТЕХНОВА”.

Тарифи на послуги з централізованого опалення:
- для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії – 427,67 грн./Гкал (з податком на додану вартість);
- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 11,58 грн. за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість).

Тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води:
- за умови підключення сушарок для рушників до систем гарячого водопостачання – 28,75 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість);
- за відсутності сушарок для рушників – 26,88 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

Тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води набирають чинності з 01.07.2014.

Тарифи на послуги з централізованого опалення набирають чинності з 01.08.2014 та діють протягом опалювального періоду.

Публічне акціонерне товариство «Облтеплокомуненерго» (надалі — АТ «ОТКЕ») повідомляє, що від 1 липня 2014 року відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 13 червня 2014 року № 664 «Про внесення змін до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 06 червня 2014 року № 650» змінюються тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води для населення м. Чернігова та населених пунктів Чернігівської області — зони обслуговування АТ «ОТКЕ».

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

1. Внести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 6 червня 2014 року № 650 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг» такі зміни:

47) публічним акціонерним товариством «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів) зі структурою, наведеною в додатку 47 до цієї постанови:

з централізованого опалення:

для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 375,18 грн/Гкал (з податком на додану вартість);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 7,92 грн за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість);

з централізованого постачання гарячої води:

за умови підключення сушарок для рушників до систем гарячого водопостачання — 25,94 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

за відсутності сушарок для рушників — 24,34 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

2. Ця постанова набуває чинності від 1 липня 2014 року, але не раніше дня її офіційного опублікування.

 

За інформацією управління економіки міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня 08:13

Річка Стрижень як і більшість малих річок України в результаті гідротехнічного будівництва є водогосподарською системою (має каскад ставків). Стік води зарегульований за рахунок водопропускних та водопідпірних споруд. На території міста Чернігів налічується 4 з них.

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування 08:01

Близько 22-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що вулицею Шевченка на зустріч потоку транспорту (вулиця з одностороннім рухом) їде автомобіль ЗАЗ Sens з фішкою таксі.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 07:50

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Поліцейські оперативно затримали чоловіка, який відібрав у ніжинця мобільний телефон

Поліцейські оперативно затримали чоловіка, який відібрав у ніжинця мобільний телефон 07:47

2 березня близько 14-ї години до поліції звернувся 49-річний мешканець Ніжина, у якого на вулиці незнайомий молодик силоміць вихопив мобільний телефон та втік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини