Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 11:50:46

До уваги споживачів теплової енергії!

03.07.2014   07:58Агенцiя

Теплопостачальні підприємства Чернігова повідомляють про зміну з 1 липня 2014 року вартості послуг із централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, своїми постановами від 06.06.2014 № 650 та від 13.06.2014 № 664 встановила нові тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню Товариством з обмеженою відповідальністю фірми „ТЕХНОВА”.

Тарифи на послуги з централізованого опалення:
- для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії – 427,67 грн./Гкал (з податком на додану вартість);
- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 11,58 грн. за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість).

Тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води:
- за умови підключення сушарок для рушників до систем гарячого водопостачання – 28,75 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість);
- за відсутності сушарок для рушників – 26,88 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

Тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води набирають чинності з 01.07.2014.

Тарифи на послуги з централізованого опалення набирають чинності з 01.08.2014 та діють протягом опалювального періоду.

Публічне акціонерне товариство «Облтеплокомуненерго» (надалі — АТ «ОТКЕ») повідомляє, що від 1 липня 2014 року відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 13 червня 2014 року № 664 «Про внесення змін до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 06 червня 2014 року № 650» змінюються тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води для населення м. Чернігова та населених пунктів Чернігівської області — зони обслуговування АТ «ОТКЕ».

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

1. Внести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 6 червня 2014 року № 650 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг» такі зміни:

47) публічним акціонерним товариством «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів) зі структурою, наведеною в додатку 47 до цієї постанови:

з централізованого опалення:

для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 375,18 грн/Гкал (з податком на додану вартість);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 7,92 грн за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість);

з централізованого постачання гарячої води:

за умови підключення сушарок для рушників до систем гарячого водопостачання — 25,94 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

за відсутності сушарок для рушників — 24,34 грн. за 1 куб. м (з податком на додану вартість);

2. Ця постанова набуває чинності від 1 липня 2014 року, але не раніше дня її офіційного опублікування.

 

За інформацією управління економіки міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом 09:57

Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові 09:47

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури чотирьом банківським працівникам повідомлено про підозру щодо несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 362 КК України) та у підробці засобів доступу до банківських рахунків (ч. 2 ст. 200 КК України), вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів»

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів» 09:44

На сторінках найновішого щоквартального мистецького журналу «Літературний Чернігів» /№ 2 (94) за 2021 рік/ літературної спілки «Чернігів» вміщені твори, як відомих на Чернігівщині та в Україні авторів, так і молодих.

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка 09:36

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини