Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 10:50:26

Домінуючу частку оптового товарообороту становили непродовольчі товари

03.07.2014   07:56

Діяльність підприємств оптової торгівлі області за І квартал 2014 року

Протягом І кварталу 2014 р. підприємства (юридичні особи), які здійснювали діяльність з оптової торгівлі на Чернігівщині, поставили товарів на 1505,8 млн.грн., що на 6% більше рівня І кварталу 2013р. (у фактичних цінах).

Домінуючу частку оптового товарообороту (78,3%, або 1179,4 млн.грн.) становили непродовольчі товари. У продажу переважали кукурудза, добрива та сполуки азотні, шини та камери гумові, препарати фармацевтичні, енергетичні матеріали, засоби автотранспортні вантажні та легкові.

Продовольчих товарів було реалізовано на 326,4 млн.грн. Серед них найбільше було продано продуктів молочних, масла та сирів, шоколаду та виробів кондитерських цукрових, цукру, борошна, пива, кави, води мінеральної та напоїв безалкогольних й соків фруктових та овочевих, круп, борошна грубого помелу, гранул та інших продуктів із культур зернових, олії рослинної, м’яса та м’ясних продуктів, чаю.

Підприємства області надавали перевагу товарам українських виробників. Так, в області за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів; серед непродовольчих товарів переважали вітчизняні зернові культури, деревина та вироби з деревини.

На 1 квітня 2014 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 665,2 млн.грн., при цьому запаси непродовольчих товарів становили 87,1%.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом 09:57

Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові 09:47

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури чотирьом банківським працівникам повідомлено про підозру щодо несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 362 КК України) та у підробці засобів доступу до банківських рахунків (ч. 2 ст. 200 КК України), вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів»

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів» 09:44

На сторінках найновішого щоквартального мистецького журналу «Літературний Чернігів» /№ 2 (94) за 2021 рік/ літературної спілки «Чернігів» вміщені твори, як відомих на Чернігівщині та в Україні авторів, так і молодих.

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка 09:36

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини