Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 07:47:01

Домінуючу частку оптового товарообороту становили непродовольчі товари

03.07.2014   07:56

Діяльність підприємств оптової торгівлі області за І квартал 2014 року

Протягом І кварталу 2014 р. підприємства (юридичні особи), які здійснювали діяльність з оптової торгівлі на Чернігівщині, поставили товарів на 1505,8 млн.грн., що на 6% більше рівня І кварталу 2013р. (у фактичних цінах).

Домінуючу частку оптового товарообороту (78,3%, або 1179,4 млн.грн.) становили непродовольчі товари. У продажу переважали кукурудза, добрива та сполуки азотні, шини та камери гумові, препарати фармацевтичні, енергетичні матеріали, засоби автотранспортні вантажні та легкові.

Продовольчих товарів було реалізовано на 326,4 млн.грн. Серед них найбільше було продано продуктів молочних, масла та сирів, шоколаду та виробів кондитерських цукрових, цукру, борошна, пива, кави, води мінеральної та напоїв безалкогольних й соків фруктових та овочевих, круп, борошна грубого помелу, гранул та інших продуктів із культур зернових, олії рослинної, м’яса та м’ясних продуктів, чаю.

Підприємства області надавали перевагу товарам українських виробників. Так, в області за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів; серед непродовольчих товарів переважали вітчизняні зернові культури, деревина та вироби з деревини.

На 1 квітня 2014 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 665,2 млн.грн., при цьому запаси непродовольчих товарів становили 87,1%.

Останні новини Чернігівщини

4 березня - Міжнародний день людей, які носять окуляри

4 березня - Міжнародний день людей, які носять окуляри 07:41

У цей день світ відзначає Міжнародний день людей, які носять окуляри (який у народі називають Днем очкарика).

Виявлено 59 нових випадків COVID-19

Виявлено 59 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА, станом на 3 березня в області зафіксовано 59 нових випадків COVID-19.

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА

Кабмін погодив кандидатуру першого заступника голови Чернігівської ОДА 14:54

Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Бойко Олену Анатоліївну першим заступником голови Чернігівської ОДА.

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження

За фактом завдання тілесних ушкоджень ліцеїсту відкрито кримінальне провадження 14:48

За процесуального керівництва Чернігівської місцевої прокуратури проводиться розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом завдання тілесних ушкоджень вихованцю Чернігівського ліцею з посиленою фізичною підготовкою (ч. 1 ст. 121 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини