Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 січня, 07:43:00

Керівника одного з підприємств Чернігівщини за фінансові оборудки на три роки позбавили волі

13.01.2012   08:40Агенцiя

Співробітників відділу податкової міліції Чернігівської міжрайонної податкової інспекції зацікавило місцеве підприємство, яке збиралося працювати на ринку нафтопродуктів.

Воно уклало договір з київським підприємством про надання послуг з аналізу фінансових ризиків інвестиційної діяльності на нафтовидобувному та нафтопереробному ринках на суму 8 мільйонів гривень.

Під час оперативно-розшукових заходів з’ясувалося, що послуги взагалі не надавалися. Підприємство, з яким укладена угода, зареєстроване на підставну особу, яка навіть не здогадувалася про те, що є власником підприємства.

Щоправда, на фіктивному столичному підприємстві був керівник-самозванець, який обіймав ще й посаду головного бухгалтера. Його діяльність обмежувалася переведенням безготівкових коштів у готівку.

За результатами перевірки підприємству Чернігівського району донараховано сплатити до бюджету 3,5 млн.грн. податків та зборів. За даним фактом слідчий відділ податкової міліції ДПА в Чернігівській області порушив кримінальну справу відносно керівника підприємства за фактом умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах.

Рішенням Чернігівського районного суду керівник визнаний винним. Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

Щодо столичного підприємства матеріали передані до головного відділу податкової міліції ДПІ у Печерському районі м.Києва з метою порушення кримінальної справи за ст..205 Кримінального кодексу України – за фіктивне підприємництво.

Цей випадок є переконливим свідченням, що повна і своєчасна сплата податків – це не тільки наповнення державної казни, але й запорука успішного бізнесу.


Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини