Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 16:18:30

Близько 30,6 млн. грн. надійшло до місцевої скарбниці від спрощенців

27.06.2014   08:17Агенцiя

Саме стільки єдиного податку надійшло до місцевого бюджету протягом 5 місяців поточного року від суб’єктів господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування.

Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 3,4 млн. грн. Про це повідомив начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові Максим Пушкар.

При чому 72,5 відсотки надходжень даного платежу сплатили фізичні особи – підприємці міста, а це майже 22,2 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 2,3 млн. грн.

Юридичними особами – платниками єдиного податку за січень –травень 2014 року поповнено бюджет майже на 8,4 млн. грн. Це на 1,1 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

«Стабільне наповнення місцевого бюджету свідчить про зростання рівня свідомості суб’єктів господарювання нашого міста щодо необхідності добровільної сплати податків та розбудови держави», - зазначив Максим Пушкар.

До речі, на спрощеній системі оподаткування у м. Чернігові перебуває 1550 суб’єктів господарювання – юридичних осіб та 9974 фізичних осіб-підприємців.


Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.