Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 15:04:55

На Чернігівщині започатковано реєстрацію прав на землі сільськогосподарського призначення за екстериторіальним принципом

26.06.2014   14:28Агенцiя

У рамках активізації роботи з питань здійснення державної реєстрації прав оренди земель сільськогосподарського призначення на Чернігівщині започатковано здійснення державної реєстрації речових прав на земельні ділянки даної категорії за екстериторіальним принципом. Відповідні рішення прийняті керівником реєстраційної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області.

Відтак, в термін до 1 вересня 2014 року державним реєстраторам реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції надано право здійснювати таку реєстрацію щодо земельних ділянок, розташованих в межах Козелецького району Чернігівської області, державним реєстраторам реєстраційної служби Прилуцького міськрайонного управління юстиції здійснювати відповідні реєстраційні дії щодо земель вказаної вище категорії, розташованих в межах Ічнянського району Чернігівської області, державним реєстраторам реєстраційної служби Сосницького районного управління юстиції – стосовно земель, розташованих в межах Менського району Чернігівської області.

За таких умов землевласники та землекористувачі в затребуваних з даного питання регіонах Чернігівщини отримали можливість швидко та якісно реалізувати свої права щодо земель сільськогосподарського призначення, зареєструвавши такі права в органах державної реєстрації прав, як за місцем розташування земельної ділянки, так і в інших структурних підрозділах, що діють в межах області.


http://www.drsu.gov.ua/show/12959

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.