Зарплата селян Чернігівщини у 2011-му зросла на чверть
Заробітна плата штатного працівника у сільському господарстві Чернігівської області за одинадцять місяців 2011 року зросла на 23% або на 278 гривень. Про це з посиланням на офіційні статистичні дані повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Серед майже двадцяти напрямів економічної діяльності у регіоні такі темпи зростання зарплатні є четвертим результатом. Більш, ніж у сільському господарстві зарплата за січень-листопад минулого року зросла у будівництві (на 40%), готельному та ресторанному бізнесі (35%) та лісовому господарстві (28%). Загалом же середня заробітна плата по області збільшилась за 11 місяців минулого року на 14%.
Проте незважаючи на високі темпи росту, середня зарплата у сільському господарстві, як і за радянських часів, ще залишається доволі невисокою – 1494 гривні при середній по області у 1952 грн. Найбільша середня заробітна плата у аграріїв Бобровицького району – 1951 гривня, а найменша у сільгоспвиробників Новгород-Сіверського – 919 грн.
У розрізі галузей найбільшу середню зарплату на Чернігівщині станом на 1 грудня 2011 року отримували працівники добувної промисловості Чернігівщини – 3501 гривню, а найменшу працівники галузі рибальства та рибництва області – 1041 грн.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.