Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 16:06:39

Зарплата селян Чернігівщини у 2011-му зросла на чверть

12.01.2012   10:42Агенцiя

Заробітна плата штатного працівника у сільському господарстві Чернігівської області за одинадцять місяців 2011 року зросла на 23% або на 278 гривень. Про це з посиланням на офіційні статистичні дані повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Серед майже двадцяти напрямів економічної діяльності у регіоні такі темпи зростання зарплатні є четвертим результатом. Більш, ніж у сільському господарстві зарплата за січень-листопад минулого року зросла у будівництві (на 40%), готельному та ресторанному бізнесі (35%) та лісовому господарстві (28%). Загалом же середня заробітна плата по області збільшилась за 11 місяців минулого року на 14%.

Проте незважаючи на високі темпи росту, середня зарплата у сільському господарстві, як і за радянських часів, ще залишається доволі невисокою – 1494 гривні при середній по області у 1952 грн. Найбільша середня заробітна плата у аграріїв Бобровицького району – 1951 гривня, а найменша у сільгоспвиробників Новгород-Сіверського – 919 грн.

У розрізі галузей найбільшу середню зарплату на Чернігівщині станом на 1 грудня 2011 року отримували працівники добувної промисловості Чернігівщини – 3501 гривню, а найменшу працівники галузі рибальства та рибництва області – 1041 грн.

Останні новини Чернігівщини

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду

На водоймах Чернігівщини рятувальники проводять профілактичну роботу щодо безпечного перебування на льоду 12:40

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на льоду водойм, 24 січня фахівці КорюківськоготаНіжинського районних підрозділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з любителями зимової риболовлі на річці Бреч у м. Корюківка та на ставку біля Бахмацького міського парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини