Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 16:05:20

ЄС запустив сайт-путівник з Угоди про асоціацію

25.06.2014   07:56Агенцiя

Представництво ЄС в Україні спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України запустило сайт www.europa-torgivlia.org.ua

На цьому веб-порталі українські підприємці можуть знайти інформацію про можливості для малого та середнього бізнесу в ЄС після підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Євросоюзом і Україною.

«Одночасно з підписанням Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом для українських підприємців відкриються нові можливості і одночасно з’являться нові виклики. Скористатися перевагами і подолати перешкоди зможуть тільки ті, хто буде мати чітке бачення розвитку свого бізнесу у нових умовах. Однак, враховуючи кількість інформації, а іноді і її сумнівну якість, зробити це самостійно буває дуже важко. Ця веб-платформа створена спеціально для Вас за ініціативою Представництва ЄС в Україні та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Ніяких загальних слів, ніяких міфів, тільки чітка та перевірена інформація про Угоду з ЄС і нові умови роботи для підприємців, які вона створює в Україні», - повідомляється на сайті.

На сайті можна знайти текст угоди з ЄС, інформацію про зону вільної торгівлі та спрощений режим, що діяв до листопада 2014 року.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.