Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 07:47:50

Півтонни м’яса невідомого походження не потрапили на столи жителів Чернігівщини

12.01.2012   07:28

Мабуть всім відомо, що напередодні Новорічних та Різдвяних свят розкуповується все, навіть те, що тривалий час лежало на полицях протягом року. Це стосується як промислових, такі і продовольчих товарів. Адже кожен покупець, керуючись народною примовкою – “як рік зустрінеш, так його і проведеш”, хоче підготуватися до свят якнайкраще – і подарунки купити родичам, і на стіл поставити найкраще, святкове.

Саме цим і користуються комерсанти. Але якщо “залежаний” промисловий товар не складає ніякої загрози для людини, то прострочені харчові продукти є реальною загрозою здоров’ю і навіть життю громадян.

Саме з метою забезпечення безпечного застілля жителям нашої області працівниками відділу ветеринарної міліції УМВС України в Чернігівській області напередодні Новорічних свят та Різдва Христового провели ряд перевірок підконтрольних об’єктів з метою нагляду за дотриманням вимог законодавства України у сфері безпечності та якості харчових продуктів.

Зокрема, перевірені суб’єкти підприємницької діяльності на 5 ринках, обстежені 3 склади, 1 оптово-роздрібна база, 4 супермаркети та 3 інші об’єкти. За результатами проведеної роботи обмежено обіг майже півтонни продукції тваринного походження, термін придатності якої закінчився або на яку на час перевірки не було надано документи, що підтверджували її безпечність та якість. До 22 правопорушників вжито заходів адміністративного впливу у вигляді штрафу. Також при перевірці виявлено факт реалізації близько півцентнера м’яса свинини без будь-яких документів про безпечність та якість, без досліджень в лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи та взагалі без документів на право здійснення даного виду діяльності. Обіг продукції обмежено, діяльність кіоску призупинено, на порушника був складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ст. 107 КУпАП (порушення правил щодо ветеринарно-санітарних вимог тягне за собою натягнення штрафу.

Можна лише уявити, скількох громадян ці заходи врятували від лікарняних ліжок або й просто від зіпсованого поганим самопочуттям святкового застілля.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 27 січня по 8:00 28 січня 2022 року

28 січня - який день, свято та прикмети

28 січня - який день, свято та прикмети 07:43

28 січня – Міжнародний день захисту персональних даних, День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни та Міжнародний день конструктора Lego.

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини