Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 02:35:34

Медовий квас штурмує вершини якості

21.06.2014   18:31

Єдиний подібний в Україні та країнах СНД концентрату квасу медового "Талалаївський" візьме участь у регіональному конкурсі «Чернігівська якість» Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України». Продукт представив підприємець з Талалаївки Олександр Кобцев.

Про це повідомив генеральний директор державного підприємства «Чернігівстандартметрологія» Валентин Бакуменко.

«Продукт унікальний і подана на конкурс заявка відповідає всім вимогам. Товар оцінять експерти конкурсу», - сказав він.

За словами підприємця Олександра Кобцева, концентрату квасу медового виготовлений на сучасній унікальній технологічній базі з додаванням прополісу, ароматичних трав, соків плодів, ягід і коріння та розфасований у споживчу тару 0,5 л та під замовлення у каністри різної ємкості.

Він додав, що продукція є якісною та безпечною, бо виробляється за рецептурами та технологічними інструкціями, затвердженими у встановленому порядку, з дотриманням санітарних норм і правил і відповідає вимогам технічних умов ТУУ 11.0-1771508478-001:2013 "Концентрат квасу медового "Талалаївський".

Кобцев посилається на схвальні відгуки споживачів та те, що продукт не має аналогів в Україні.

Як повідомляла прес-служба ДП «Чернігівстандартметрологія», регіональний конкурс „Чернігівська якість-2014” проходить у нашій області в рамках 11-го Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” у 2014 році.

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу на регіональному етапі «Чернігівська якість» та підготовку підприємств до Всеукраїнського етапу конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» здійснює уповноважене державне підприємство «Чернігівстандартметрологія».

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).