Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 03:04:31

Кількість зареєстрованих безробітних у м. Чернігові на кінець травня 2014 року становила 3,4 тис. осіб.

21.06.2014   07:45

Зареєстрований ринок праці м. Чернігова в травні 2014 року

За даними державної служби зайнятості кількість зареєстрованих безробітних у м. Чернігові за місяць майже не змінилася та на кінець травня 2014 року становила 3,4 тис. осіб.

Допомогу з безробіття отримували 79,7% осіб, які мали статус безробітного.

Із загальної кількості безробітних більше половини становили жінки, 47,8% – молодь у віці до 35 років.

За сприяння державної служби зайнятості в травні 2014 року працевлаштовано 0,1 тис. мешканців міста, серед яких майже половина у віці
до 35 років.

Середній розмір допомоги з безробіття в області становив 1201,5 грн., що дорівнює 98,6% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1218 грн.).

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).