Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 06:40:18

Cередньостатистична сім’я на Чернігівщині витрачає 3958 грн. за місяць

20.06.2014   12:52

Витрати населення області в ІV кварталі 2013 року

Cередньостатистична сім’я області в ІV кварталі 2013р. витратила 3958 грн. за місяць (дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств), що на 10,2% більше, ніж рік тому.

На харчування родини Чернігівщини спрямували більше половини (52,5%) сукупних витрат, що на 4,1 в.п. більше, ніж рік тому. Серед регіонів найбільша частка таких витрат у домогосподарств Рівненської області (61%), а найменша – у домогосподарств м.Києва (38%) та Чернівецької області (48,8%).

На купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг жителями Чернігівщини було направлено 28,5% усіх витрат. Найбільше таких витрат здійснили жителі Харківщини – 40,4%.

Частка оплати житла, комунальних продуктів та послуг (з урахуванням суми пільг та субсидій) чернігівців становила 6,6%. У домогосподарствах України ця частка склала 8,5%, а в регіонах вона коливається від 11,2% у дніпропетровців до 4,3% у закарпатців.

Щомісячно на купівлю одягу та взуття чернігівці витрачали 5,9% сімейного бюджету, на транспорт – 3,2%; на охорону здоров’я – 3%; на зв’язок – 2,7%; на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – 1,9%, на відпочинок і культуру – 1,6%.

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини