Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 14:00:47

ПП "Гранпласт" повідомляє про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з прийому та знешкодження твердих побутових відходів

19.06.2014   11:26Агенцiя

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 30.07.2012 року № 309 приватне підприємство «Гранпласт» пропонує на розгляд обґрунтування причин зміни тарифу на послуги з прийому та знешкодження твердих побутових відходів у Чернігові, що надаються бюджетним установам та іншим споживачам.

Обґрунтування необхідності встановлення нових тарифів на послуги з прийому та знешкодження твердих побутових відходів у Чернігові, що надаються приватним підприємством «Гранпласт»:

Відповідно до договору «Про надання послуг по технічному обслуговуванню полігону твердих побутових відходів (с. Масани)» ПП Гранпласт з Управлінням ЖКГ Чернігівської міської ради виконує послугу з технічного обслуговування полігону ТПВ, згідно з яким самостійно проводить розрахунки з користувачами за надані послуги з прийому та знешкодження ТПВ в межах затверджених тарифів та калькуляцій.

Послуги з прийому та знешкодження твердих побутових відходів реалізуються двом категоріям споживачів:
бюджетним установам - 13,24 грн.;
іншим споживачам - 16.18 грн.

Планова періодичність надання послуги - щодня.

Діючий тариф на послуги з прийому та знешкодження твердих побутових відходів був встановлений рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 18.08.201І року №214 «Про тарифи на послуги з вивезення та знешкодження побутових відходів» із змінами згідно з рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20.12.2013 року № 370 «Про тарифи на послуги зі знешкодження побутових відходів». Тариф був введений в дію від 01.10.201І року та змінений 04.01.2014 року.

З 01 квітня 2014 року відповідно до п. 17-22 розділу 1 Закону № 1166 внесено зміни до ст. 243-248 ПКУ, а саме: збільшено розмір базової ставки екологічного податку для малонебезпечних відходів IV класу. Збільшення тарифу порівняно з встановленим 04.01.2013 р. для бюджетних установ відбулось на 3,86% , для інших споживачів - на 3,16%.

Застосування діючих тарифів не відповідає фактичним витратам підприємства, що призведе до виникнення збитків.

Враховуючи вищевикладене, виникла об'єктивна необхідність змінити тарифи на послуги з прийому та знешкодження твердих побутових відходів.

Розрахункові тарифи на послуги з прийому та знешкодження твердих побутових відходів складуть:
для бюджетних установ - 13.75 грн. за 1 м3 з ПДВ (відсоток підвищення тарифу - на 3,86%));
для інших споживачів - 16.69 грн. за 1 м3 з ПДВ (відсоток підвищення тарифу - на 3,16%).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 днів від дня публікації даного повідомлення за адресою: 14017, м. Чернігів, вул. Попудренка, 26/1, тел. (04622) 4-04-50.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.