"Спрощенці" Чернігівщини перерахували до місцевих бюджетів 49,1 млн. грн. єдиного податку
За п’ять місяців поточного року фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Чернігівської області 49,1 млн. грн. єдиного податку, що на 3,3 млн.грн. більше, минулорічних показників.
Загалом, сьогодні на умовах спрощеної системи оподаткування знаходяться понад 24 тисячі фізичних осіб–підприємців, що становить 52% від загальної кількості підприємців. Серед зазначених «спрощенців» І групу обрали 6,3 тис. підприємців, ІІ – майже 12,5 тис., ІІІ – 5,5 тис. та V – лише 5 осіб.
Треба зазначити, що завдяки такій категорії платників створюються робочі місця, так у трудових відносинах з платниками єдиного податку перебуває 11,5 тис. найманих працівників.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.