Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 14:51:21

На підприємствах легкої промисловості зайнято 4,2 тис.осіб, або кожний десятий працівник промисловості області

07.06.2014   09:39

На початку червня відзначають професійне свято працівники легкої промисловості.

Серед основних виробників галузі – відомі в області та за її межами такі підприємства як ПАТ «КСК «Чексіл», «Чернігівська швейна фабрика «Елегант», «Виробничо-торгова фірма «Сіверянка», «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», «Еліта», ТОВ «Новофіл», ДП «ТК-Стиль 2013», УВП УТОГ, ТОВ «Остратекс».

Підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–квітні 2014 р. реалізували продукції на 126,1 млн.грн., що становить 2,6% загального обсягу реалізованої промислової продукції області. Частка Чернігівщини в загальному обсязі реалізації легкої промисловості України складає 4,5%.

З початку року підприємствами галузі вироблено 968 тис.м2 тканин, 65 тис.шт. постільної білизни, 217 тис. пар взуття, пошито 36 тис. комплектів і костюмів виробничих та професійних чоловічих, 84 тис. жіночих жакетів та блейзерів, 7 тис. суконь, 15 тис. спідниць, 3 тис. жіночих брюк та бриджів.

В області також виробляються панчішно-шкарпеткові вироби, одяг із нетканих матеріалів, вироби лимарно-сідельні та упряж для тварин.

За січень–березень 2014 року Чернігівська область експортувала товарів легкої промисловості на 15,9 млн.дол. США, що становило десяту частину від загального експорту товарів області. Найбільшим попитом ці товари користувалися на ринках Румунії, Білорусі, Росії, Італії та Нідерландів.

Із-за кордону в область завезено товарів легкої промисловості на 16,2 млн.дол. США (13,4% загальнообласного імпорту товарів), з нього – майже третина – це давальницька сировина.

За І квартал 2014 р. підприємства легкої промисловості за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 3,3 млн.грн. капітальних інвестицій, що в 1,8 раза більше, ніж рік тому. Станом на 1 квітня 2014 р. на підприємствах галузі зосереджено 545,6 тис.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Інвестиції надійшли з Італії, Румунії, Кіпру, Російської Федерації.

П’ята частина підприємств легкої промисловості у 2013 р. займалися інноваційною діяльністю. Упродовж року впроваджено у виробництво 5 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 732,5 тис.грн.
 

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини