Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 02:30:59

Майже половину всієї продукції Чернігова реалізували підприємства переробної промисловості

04.06.2014   16:19

Про роботу промисловості Чернігова за січень–квітень 2014 року

За січень–квітень 2014 р. підприємствами міста було реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2 млрд.грн., що складає 41,6% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Майже половину всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 24,6% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 8,9% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4,2% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 3,2% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 54,3%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 6,7 тис.грн. (по області – 4,5 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 221,1 млн.грн., або 11,1% від загального обсягу реалізованої промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (33,8%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (26,4%), виробництва харчових продуктів та напоїв (24,6%).

Порівняно із січнем–квітнем 2013 року підприємствами міста більше вироблено вовняних тканин, постільної білизни, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин, автобусів, меблів для сидіння; менше – щитового паркету, взуття, ящикових піддонів, ручних інструментів, елементів конструкцій збірних для будівництва.

Серед харчових продуктів більше, ніж у січні–квітні минулого року, вироблено свіжого чи охолодженого м'яса великої рогатої худоби, жирних сирів, борошна та круп, пряників та виробів аналогічних, натуральних мінеральних газованих вод, безалкогольних напоїв; менше вироблено замороженого м'яса великої рогатої худоби, ковбасних виробів, рідкого обробленого молока, свіжих неферментованих сирів, кисломолочних продуктів, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.