З початку 2014 року на Чернігівщині припинена діяльність 22 підпільних цехів
За оперативними даними з початку року на Чернігівщині припинена діяльність 22 підпільних цехів.
Співробітники оперативних підрозділів виявили 59 порушень чинного законодавства на ринку обігу підакцизної продукції. З незаконного обігу вилучено більш як 2,8 тисяч пляшок алкогольних напоїв на суму 80,49 тис. грн., 780 літрів спирту на 39 тис. грн., а також 171,54 тон паливно-мастильних матеріалів майже на 1,6 млн. грн.
Серед вилучено були ще й два автомобілі на суму понад 200 тис. грн.. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить більше ніж 1,9 млн. грн.
Як запевняють фахівці ГУ Міндоходів області, проведені оперативниками заходи дозволяють заповнити полиці торговельних мереж якісною підакцизною продукцією. А це в свою чергу, суттєво збільшує бюджет держави за рахунок коштів від сплати акцизного податку.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.