Боротьба зі схемним кредитом
Відділом контрольно-перевірочної роботи управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові при проведенні позапланової перевірки ФОП Б. встановлено перевищення обмеженого обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік, установленого Указом Президента “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” на суму 27,89 тис. грн.
У разі порушення вимог, встановлених Указом, платник єдиного податку повинен перейти на загальну систему оподаткування, обліку та звітності, починаючи з наступного звітного періоду (кварталу). ФОП Б. не було дотримано вищезазначених вимог законодавста та не задекларовано валовий дохід, отриманий внаслідок перевищення граничного обсягу виручки.
Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість встановлено, що не зареєстрована платником податку на додану вартість особа, яка, перебуваючи на спрощеній системі оподаткування та сплачуючи єдиний податок, перевищила обмеження щодо обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік, зобов’язана подати до органу державної податкової служби заяву про реєстрацію як платника податку на додану вартість не пізніше двадцятого календарного дня з моменту перевищення.
Вищевказана особа заяву про реєстрацію платником податку на додану вартість не надала.
Натомість на даний час, активізовані дії податківців спрямовані на протидію схемним кредитам – як одного із важливих резервів наповнення бюджетів усіх рівнів.
За результатами проведеної перевірки ФОП Б. донараховано податкових зобов’язань на загальну суму 1799,92 тис. грн.
Тетяна Сосімович, начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.