Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 08:20:41

Боротьба зі схемним кредитом

08.01.2012   11:21Агенцiя

Відділом контрольно-перевірочної роботи управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові при проведенні позапланової перевірки ФОП Б. встановлено перевищення обмеженого обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік, установленого Указом Президента “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” на суму 27,89 тис. грн.

У разі порушення вимог, встановлених Указом, платник єдиного податку повинен перейти на загальну систему оподаткування, обліку та звітності, починаючи з наступного звітного періоду (кварталу). ФОП Б. не було дотримано вищезазначених вимог законодавста та не задекларовано валовий дохід, отриманий внаслідок перевищення граничного обсягу виручки.

Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість встановлено, що не зареєстрована платником податку на додану вартість особа, яка, перебуваючи на спрощеній системі оподаткування та сплачуючи єдиний податок, перевищила обмеження щодо обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за рік, зобов’язана подати до органу державної податкової служби заяву про реєстрацію як платника податку на додану вартість не пізніше двадцятого календарного дня з моменту перевищення.

Вищевказана особа заяву про реєстрацію платником податку на додану вартість не надала.

Натомість на даний час, активізовані дії податківців спрямовані на протидію схемним кредитам – як одного із важливих резервів наповнення бюджетів усіх рівнів.

За результатами проведеної перевірки ФОП Б. донараховано податкових зобов’язань на загальну суму 1799,92 тис. грн.

Тетяна Сосімович, начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.