Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 05:17:34

Від "спрощенців" місцеві бюджети Чернігівщини поповнилися на 47,7 тис. грн.

22.05.2014   17:19

За чотири місяці поточного року платники податків Чернігівської області, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 47,7 тис. грн. єдиного податку, в тому числі 9,4 тис. грн. - юридичні особи, 38,3 тис. грн. - фізичні.

Порівняно з відповідним періодом 2013 року надходження податку зросли на 8%. У минулому році протягом січня-квітня від "спрощенців" надійшло 43,9 тис. гривень.

Загалом, на спрощеній системі оподаткування перебуває майже 27,6 тисяч юридичних та фізичних осіб.
 
Левову частку в надходженнях єдиного податку займають фізичні особи-підприємці. Станом на 01.05.2014р. на умовах спрощеної системи оподаткування зареєстровано більше 24 тисяч осіб, що складає 52,3% від загальної кількості ФОП. Першу групу спрощеної системи оподаткування для себе обрали 6,3 тисяч осіб, другу - 12,5 тисяч осіб, третю  - 5,4  тисяч  та п'яту -  лише 5 осіб.

Треба зазначити, що завдяки "спрощенцям" створюються робочі місця. Так у трудових відносинах з платниками єдиного податку перебуває майже 11,6 тисяч найманих працівників.

Спрощена система оподаткування сприяє пожвавленню малого та середнього бізнесу. Ці кошти сплачуються безпосередньо до місцевих бюджетів, тобто платники спрямовують свої податки на розвиток власного регіону.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ