Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 04:34:34

І знову про землю

22.05.2014   17:14Агенцiя

20 травня проведено виїзне засідання громадської приймальні у м. Борзна та Борзнянському районі.

На зустріч з першим заступником начальника інспекції Валерієм Щукіним прийшли мешканці району, яких хвилювали питання, що відносяться до компетенції Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Зустріч пройшла в конструктивному руслі. Зокрема, розглянуто питання щодо дотримання вимог земельного законодавства на території району. Обговорено питання використання земель державної власності, питання оформлення документації на земельну ділянку, отриману запитувачем у спадщину.

Одним із питань, які хвилювали громадян району, було використання земель під громадські пасовища. Це запитання виникло невипадково, адже інспекцією розглядалося питання щодо виділення земельної ділянки під громадське пасовище мешканцям м. Борзна.

Громадянам повідомлено, що за вжитими заходами Держсільгоспінспекції в Чернігівській області 25 сесією 6 скликання Борзнянської міської ради прийнято рішення про створення громадського пасовища та виходу з клопотанням до Головного управління Держземагентства в області про виділення земельних ділянок під сіножаті мешканцям м. Борзна із земель запасу сільськогосподарського призначення в урочищі "Дубнянщина" орієнтовною площею 100 га, а також те, що на даний момент земельна ділянка знаходиться в стадії оформлення.


Прес-служба Держсільгоспінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ