Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 08:54:29

Торгова мережа підприємств Чернігівської області у 2013 році

21.05.2014   09:47

Станом на 1 січня 2014р. торгова мережа підприємств Чернігівської області налічувала 1311 магазинів, 156 кіосків та 148 автозаправних станцій, включаючи автогазонаповнювальні компресорні станції (АГНКС).

У загальній кількості магазинів майже дві третини (65%) від загальної кількості  припадало на продовольчі, решта (35%) – на непродовольчі.

У 2013р. 28 універсамів та супермаркетів, 3 гіпермаркети, що становили лише 3,7% усіх продовольчих магазинів області, забезпечили більше половини (51,4%) їх товарообороту. Серед непродовольчих магазинів переважали спеціалізовані (94,8%), з яких понад 70% припадало на аптеки та аптечні пункти.

За місцем розташування, як і рік тому, більше половини (57%) магазинів області знаходилися в міських поселеннях, найбільше їх зосереджено в обласному центрі. 

Мережа ресторанного господарства налічувала 568 закладів з одночасним обслуговуванням 37 тис. відвідувачів. Найбільшу питому вагу серед об’єктів ресторанного господарства займали  їдальні – 46,8%, кафе, закусочні, буфети –43,1%.

Із загальної кількості об’єктів ресторанного господарства 54% розташовані в міських поселеннях, решта (46%) – у сільській місцевості.

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини