Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 17:54:19

Інвестиційна діяльність в Чернігівській області за 2013 рік

17.05.2014   12:12

За 2013р. у розвиток економіки області вкладено 2842 млн.грн. капітальних інвестицій. Майже всі вони (99,6% загального обсягу) вкладені у матеріальні активи, лише 0,4% – у нематеріальні активи.

Більше третини інвестицій у матеріальні активи (38,2%) спрямовано на придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентарю, 21,6% – у житлові будівлі, 8,1% – в інженерні споруди.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (63,2). Частка коштів населення, витрачених на будівництво власних будинків, склала 14,7%.  За  бюджетні кошти освоєно 5,1% всіх інвестицій.
Найбільше (37,5%) капітальних інвестицій використано підприємствами сільського господарства, 22,3% – промисловості, 22,2% – будівництва. 

Суттєві обсяги коштів інвестовано  підприємствами обласного центру – 28,6% загального обсягу та  міста Прилуки і Прилуцького району  – 15,5%.

У розрахунку на одну особу населення області освоєно 2672 грн. капітальних інвестицій. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно в Прилуцькому (5689 грн.), найменше – у Сосницькому  (403 грн.) районах.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини