Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 14:24:20

Новим власником Парафіївського цукрозаводу став Валерій Давиденко

06.01.2012   07:52Агенцiя

Новим власником Парафіївського цукрозаводу став Валерій Давиденко Новим власником Парафіївського цукрозаводу, розташованого в Ічнянському районі, став “TOB сільськогосподарське підприємство “Агродім”. Генеральний директор TOB Валерій Давиденко.

“Агродім” зареєстрований у Києві, обробляє близько 17 тисяч гектарів землі у Бахмацькому, Козелецькому районах, у селі Рудьківка Бобровицького району. Плюс п’ять тисяч гектарів земель Парафіївського цукрозаводу. Вирощують, зокрема, і цукрові буряки.

– Напередодні Нового року ми розвозили подарунки від “Агродому” по дитячих садочках, і навіть там нас запитували: “Поріжете завод на металолом чи запустите в роботу?”, – розповідає Ольга Чередник, головний юрист-консультант TOB СП “Агродім”, депутат обласної ради. – Люди переживають, чи буде робота. Так от, різати нічого не збираємося. Є плани запустити цукрозавод уже в цьому році, з першого вересня. Провели технічний аудит підприємства і переконалися – така можливість існує. Виробничі лінії залишилися.

Але завод простояв чотири роки, тож треба дещо замінити, оновити. 28 січня будуть збори акціонерів, там буде офіційно повідомлено про нового власника.

Нині не менше 50 чоловік з Парафіївки їздять на роботу до Носівки, де цукровий завод запрацював два роки тому. Підприємство відновив Іван Куровський (див. стор. 4). Саме в Носівку у попередні роки возив цукрові буряки “Агродім”.

ВАТ “Парафіївський цукровий завод”, пізніше ВАТ “Блок Агросвіт”, був у власності родини Сенчиків з Ічні. Олександр Сенчик свого часу очолював районну раду.
Нині на Чернігівщини працюють два цукрозаводи – Носівський і Линовицький Прилуцького району.


Макуха Ольга, тижневик “Вісник Ч”

Останні новини Чернігівщини

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень

У громаді на Прилуччині провели благодійний марафон і зібрали для ЗСУ 125 тисяч гривень 12:28

25 червня у Талалаївській громаді Прилуцького району на селищному стадіоні провели благодійний марафон на підтримку Збройних Сил України: організували благодійне ярмаркування, розважали гостей виступами художньої самодіяльності, зіграли футбольний турнір.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Тільки спільно ми можемо подолати ворога та отримати перемогу" 12:15

Йдучи захищати Чернігів, вони не знали, що опиняться в одному батальйоні.

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки

Фахівці Служби порятунку провели профілактичний рейди серед населення щодо правил мінної безпеки 12:01

Рятувальники заходили до будинків, спілкувалися з перехожими, проводили бесіди в місцях масового скупчення людей, а також розміщували застережні листівки на інформаційних стендах.

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка

«Маціївські Карпати»: у селі на Прилуччині другий рік діє еко-пасіка 11:57

У селі Маціївка Сухополов’янської громади на Прилуччині другий рік поспіль діє еко-пасіка Тетяни Жилкіної. Пасіка відкрита для всіх охочих відпочити з користю.

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті»

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання і працевлаштування на «Елеганті» 11:32

Людям, які опанували цю професію, знайти роботу будь-де, а не лише в нашому регіоні нескладно. Йдеться про швачок. Якщо Ви не маєте відповідних вмінь та навичок, але бажаєте працювати, Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує скористатися можливістю безкоштовно здобути нову для Вас професію й обіцяє роботу на підприємствах області, зокрема на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант».