Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 01:45:04

На Чернігівщині пропонують інвесторам добудувати ОНБ

16.05.2014   07:27Агенцiя

Регіональне відділення ФДМУ по Чернігівській області повідомляє, що на 06.06.2014 призначений аукціон з продажу об'єктів державної власності групи Д:

– незавершеного будівництва 12-ти квартирного житлового будинку (разом із земельною ділянкою), що розташований за адресою: м.Чернігів, вул.Корольова, 16-а;

– незавершеного будівництва ветеринарної станції з лабораторією разом із земельною ділянкою, який розташований за адресою: Ніжинський р-н, с.Вертіївка, провул.Новий, 5Д та перебуває на балансі Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА.

Служба з організації та проведення аукціону – регіональне відділення ФДМУ по Чернігівській області, адреса: 14000, м. Чернігів, проспект Миру, 43, кім. 319, тел. 676-302, заяви про приватизацію об’єкта приймаються з 8-00 до 17-00, крім суботи та неділі.


http://www.spfu.gov.ua/spfu.gov.ua/_layouts/SPFUSiteDefinition/NewsDetails.aspx?ID=2836

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.