Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:50:25

За темпами аграрного виробництва Чернігівська область п’ята в Україні

05.01.2012   12:22Агенцiя

Виробництво валової сільськогосподарської продукції у Чернігівській області за підсумками одинадцяти місяців 2011-го року в усіх категоріях господарств склало 121,7% у порівнянні з таким же періодом попереднього року. Про це з посиланням на статистичні дані повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Виробництво валової продукції зросло в сільськогосподарських підприємствах 21-го району. А найбільше – в господарствах Семенівського (165,2%), Срібнянського (157,1%) та Чернігівського (155,1%) районів. На півтора відсотка зменшилось виробництво валової продукції у Бобровицькому районі.

За згаданими темпами виробництва валової продукції Чернігівська область, згідно рейтингових показників Міністерства аграрної політики та продовольства України за одинадцять місяців 2011-го року, посіла п’яте місце. А за обсягом виробництва на одну особу – сьоме місце.

Колегія Мінагрополітики України, засідання якої відбулось наприкінці грудня минулого року, постановила відзначити управлінську вертикаль агропромислового комплексу Чернігівської області “за досягнуті високі показники валового виробництва та темпи їх приросту”.

Нагадаємо, що за підсумками дев’яти місяців поточного року Чернігівська область у загальноукраїнському рейтингу посідала сьоме місце по темпах валового виробництва. Таке ж місце у регіону було і за обсягом виробництва на одну особу.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.