Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 20:21:45

За темпами аграрного виробництва Чернігівська область п’ята в Україні

05.01.2012   12:22Агенцiя

Виробництво валової сільськогосподарської продукції у Чернігівській області за підсумками одинадцяти місяців 2011-го року в усіх категоріях господарств склало 121,7% у порівнянні з таким же періодом попереднього року. Про це з посиланням на статистичні дані повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Виробництво валової продукції зросло в сільськогосподарських підприємствах 21-го району. А найбільше – в господарствах Семенівського (165,2%), Срібнянського (157,1%) та Чернігівського (155,1%) районів. На півтора відсотка зменшилось виробництво валової продукції у Бобровицькому районі.

За згаданими темпами виробництва валової продукції Чернігівська область, згідно рейтингових показників Міністерства аграрної політики та продовольства України за одинадцять місяців 2011-го року, посіла п’яте місце. А за обсягом виробництва на одну особу – сьоме місце.

Колегія Мінагрополітики України, засідання якої відбулось наприкінці грудня минулого року, постановила відзначити управлінську вертикаль агропромислового комплексу Чернігівської області “за досягнуті високі показники валового виробництва та темпи їх приросту”.

Нагадаємо, що за підсумками дев’яти місяців поточного року Чернігівська область у загальноукраїнському рейтингу посідала сьоме місце по темпах валового виробництва. Таке ж місце у регіону було і за обсягом виробництва на одну особу.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини