Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 19:27:04

У Чернігові підняли квартплату – на 40-60%

05.01.2012   10:51Агенцiя

У Чернігові з 1 лютого в середньому на 40-63% зросте вартість послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій. Як повідомили в управлінні економіки Чернігівської міської ради, відповідне рішення ухвалив виконком міськради.

За інформацією працівника управління, причиною підвищення вартості послуг є зростання складових тарифу на утримання будинків, споруд і прибудинкових територій. Зокрема, з 2008 року, коли востаннє переглядалася квартплата в Чернігові, вартість будівельних матеріалів збільшилася на 200%, ціни на паливно-мастильні матеріали зросли на 160%, електроенергію – на 139%, запчастини до автомобільної техніки – від 130% до 200%. Водночас проектні розрахунки тарифів на послуги з утримання житла здійснювалися з урахуванням мінімальної заробітної платина рівні 960 грн. на місяць, тоді як у діючому тарифі вона становить 588 грн.

"Перегляд тарифів дозволить стабілізувати роботу житлово-експлуатаційних підприємств, забезпечить якісне надання послуг", - сказав представник управління економіки міськради. Він також відзначив, що на сьогодні в житлово-експлуатаційних підприємствах Чернігова не вистачає оборотних коштів для виконання зобов`язань з надання встановленого комплексу послуг. На багатьох підприємствах гострою залишається кадрова проблема і висока плинність кадрів.

У цілому нові тарифи на утримання будинків, споруд і прибудинкових територій у Чернігові будуть встановлені для кожного будинку окремо. Вони передбачають виконання мінімального переліку робіт і включають мінімальні витрати, необхідні для підтримки житлового фонду в безпечному санітарно-гігієнічному і технічному стані.

http://www.unian.net/ukr/news/news-478193.html

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини