Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 10:48:16

"Кернел" збудує на Чернігівщині комплекс по зберіганню і переробці сільгоспкультур за 200 млн доларів

11.04.2014   13:04Агенцiя

Важливі характеристики проекту: альтернативне паливо у вигляді лушпиння соняшника з метою виробництва пари для технологічних потреб.

Український аграрний холдинг «Кернел» в 2014 році розпочне будівництво комплексу по зберіганню і переробці сільськогосподарських культур в Прилуцькому районі Чернігівської області. Обсяг інвестицій складе приблизно 200 млн доларів.
Про це повідомили в прес-службі компанії.

Потужності комплексу складуть: по зберіганню зернових — 80 тис. тонн, насіння соняшнику — 100 тис. тонн, з переробки олійних (ріпаку, соняшнику, сої ) — порядку 650 тис. тонн на рік.

«Важливі характеристики даного проекту: альтернативне паливо у вигляді лушпиння соняшника з метою виробництва пари для технологічних потреб. Це дозволить відмовитися від використання природного газу, як традиційно основного палива, що застосовується в промисловості», — додали в агрохолдингу.

«Кернел» виробляє цукор, соняшникову олію, здійснює дистрибуцію бутильованої олії в країні під торговими марками «Щедрий Дар», «Стожар», «Чумак Золота», експорт масла й зернових. Холдинг володіє мережею елеваторів в Україні загальною потужністю одноразового зберігання понад 2,8 млн тонн.


http://agravery.com/7287

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.