Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 09:31:05

На Чернігівщині від акцизу на алкоголь і тютюн до казни надійшло 2,9 млн. грн.

11.04.2014   08:16

На протязі трьох місяців поточного року чернігівські суб’єкти господарювання сплатили до бюджету Чернігівської області майже 2,9 млн. грн. за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами - про це повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Ігор Пирог.

За його словами, у січні-березні поточного року надходження від акцизного податку більше запланованих на 648,5 тис. грн. 

«Це результат, у тому числі й тієї системної і цілеспрямованої роботи, яку органи доходів і зборів проводять з детінізації ринку підакцизної продукції, - підкреслив Ігор Пирог. - Ми робимо все, щоб оперативно виявити тіньові схеми виробництва та реалізації тютюнових виробів і алкоголю, захистити споживача та виробника від фальсифікованої і контрафактної продукції».

В цілому, станом на перше квітня поточного року на Чернігівщині діє 4560 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них: 2445 ліцензії на алкогольні напої та 2115 - на тютюнові вироби.

Водночас, суб’єктам господарювання анульовано 152 ліцензії, а дію 142 ліцензій призупинено через несплату чергового платежу.
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.