До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло 260,7 млн. грн.
За січень-березень поточного року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло 380,6 млн. грн., що на 11,3 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду 2013 року.
Зростання доходів місцевих громад досягнуто в основному за рахунок податку на доходи фізичних осіб – 266,6 млн.грн., що на 8,8 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року, єдиного податку – 36,6 млн. грн., з прирістом в 4,0 млн.грн. та плати за землю – 51,6 млн. грн.
Як зазначають фахівці ГУ Міндоходів у Чернігівській області, збільшення доходів місцевих бюджетів за рахунок податкових надходжень є результатом створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, поліпшення якості обслуговування платників податків тощо.
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression