Прилуки готуються до Миколиного ярмарку
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, яке, за дорученням виконувача обов'язків міського голови Дмитра Барнаша, провів заступник міського голови Олександр Сивенко.
Члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника відділу культури і туризму міської ради Оксани Швидкої про підготовку до проведення Миколиного ярмарку, який заплановано провести 17 та 18 травня.
Як зазначила Оксана Швидка, цьогоріч по-новому підійшли до формування складу організаційного комітету, який очолить виконувач обов'язків міського голови Дмитро Барнаш. До складу оргкомітету, крім посадовців міської ради та керівників установ, ввійшли позаштатний радник в.о. міського голови з гуманітарних питань Ігор Павлюченко; голова обласної громадської організації “Творче об’єднання “АРТ-Тема” Артем Аніщенко; голова громадської організації “Прилуцький козацький курінь ім.Івана Сірка” Роман Зінченко; голова громадського формування з охорони правопорядку “Прилуцька самооборона народної ради” Олександр Роговий та голова молодіжної ради міста Марія Кузьменко.
Відповідно до рішення виконкому організаційний комітет має підготувати план проведення Миколиного ярмарку і кошторис витрат та подати його на розгляд та затвердження виконавчого комітету.
Контроль за виконанням рішення покладено на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.