Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 10:02:54

Боротьба з незаконним відшкодуванням ПДВ

03.04.2014   07:32Агенцiя

На сьогодні першочерговим завданням для органів Міністерства доходів і зборів України є забезпечення ритмічних та стабільних надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Ліквідація «податкових ям», шахрайських схем з мінімізації податкових зобов’язань та незаконного відшкодування ПДВ - основні напрямки роботи працівників Міндоходів. 

Особлива увага фахівців податкової інспекції приділяється контролю над заявленими сумами ПДВ та його відшкодуванням. Адже деякі платники податків, застосовуючи злочинні схеми та користуючись послугами махінаторів, прагнуть отримати його незаконним шляхом.

Так, з метою запобігання незаконному відшкодуванню податку на додану вартість з бюджету, співробітниками головного оперативного відділу спільно з міськими податківцями з початку 2014 року було упереджено 2 спроби незаконного відшкодування податку на додану вартість на загальну суму понад 156 тис. грн.

Звертаємо уваги платників на своєчасність та повноту сплати податків до бюджетів усіх рівнів.


Головний оперативний відділ ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів 09:50

Днями до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України додатково доставлені ПЛР-системи для діагностики коронавірусу.

На Чернігівщині компенсаційні виплати отримають більше 49 тисяч пенсіонерів

На Чернігівщині компенсаційні виплати отримають більше 49 тисяч пенсіонерів 09:17

З 1 квітня цього року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років, встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 гривень.

Чернігівський військовий госпіталь звітує, що до двобою з

Чернігівський військовий госпіталь звітує, що до двобою з "COVID 19" готовий 09:11

В зоні відповідальності Чернігівського військового госпіталю серед військовослужбовців частин ЗС України, які дислокуються в Чернігівській та Сумській області, жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19, не зареєстровано.

Нардеп від Чернігова вніс до

Нардеп від Чернігова вніс до "антиколомойського закону" більше 6000 правок 09:02

До закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи», на ухваленні якого наполягали в Міжнародному валютному фонді, народні депутати внесли рекордні 13000 правок. При тому, що це ще не фінальна цифра.