Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 12:31:25

У січні–лютому 2014 р. виробництво промислової продукції в Чернігівський області зросло на 0,7%

02.04.2014   07:59

Обсяги реалізованої продукції промисловості за січень–лютий 2014 року

У січні–лютому 2014 р. виробництво промислової продукції в області зросло на 0,7%, зокрема в переробній промисловості – на 4%, на підприємствах із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4,4%.

Підприємства області за січень–лютий 2014р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2236,9 млн.грн.

Більше половини (57,5%) загального обсягу реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 37,7%, виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 8,7%, машинобудування – 4,3%. Частка реалізації підприємств із постачання електроенергії, газу, пари становила 28,1%, добувної промисловості – 14%.

Значну частку (43,1%) загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 25,1% – м. Прилук.

Обсяг реалізації за межі України становив 301,6 млн.грн. (13,5% загального обсягу реалізованої продукції). Найактивніше експортували продукцію підприємства з виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, машинобудування.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.