Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 13:14:52

Чернігівська область має незначний обмін мігрантами з країнами світу

31.03.2014   10:27

Міждержавний рух населення області у 2013 році

У 2013 році потік міждержавної міграції склав 3% загального обсягу і мав суто «іміграційний характер»: кількість прибулих (727 осіб) в нашу область із інших держав у 3,4 раза перевищила кількість вибулих (214 осіб) за кордон.

Домінуючим є обмін мігрантами з країнами колишнього СРСР (85% прибулих і 60% вибулих). Найбільше – з Російською Федерацією, звідки приїхали 366 осіб, а виїхали – 85 осіб.

Серед інших країн, традиційно популярними були Німеччина та Ізраїль, з якими склалося найбільше міграційне скорочення (відповідно 23 та 9 осіб), з В’єтнамом – приріст (18 осіб).

Географія міграційного обміну була досить широкою: Австрія, Бельґія, Велика Британія, Франція, Чехія, Аргентина, Куба, США, Чілі, Йорданія, Ліван, Об’єднані Арабські Емірати, Пакистан, Сирійська Арабська Республіка, Алжир, Єгипет, Лівія, Ніґерія, Туніс та інші.

Характеристика статевого співвідношення емігрантів та імігрантів свідчить про перевагу чоловіків у потоці прибулих – 52,4%, а в потоці вибулих вища частка жінок – 58,9%.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.