Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 10:56:24

Чернігівська область має незначний обмін мігрантами з країнами світу

31.03.2014   10:27

Міждержавний рух населення області у 2013 році

У 2013 році потік міждержавної міграції склав 3% загального обсягу і мав суто «іміграційний характер»: кількість прибулих (727 осіб) в нашу область із інших держав у 3,4 раза перевищила кількість вибулих (214 осіб) за кордон.

Домінуючим є обмін мігрантами з країнами колишнього СРСР (85% прибулих і 60% вибулих). Найбільше – з Російською Федерацією, звідки приїхали 366 осіб, а виїхали – 85 осіб.

Серед інших країн, традиційно популярними були Німеччина та Ізраїль, з якими склалося найбільше міграційне скорочення (відповідно 23 та 9 осіб), з В’єтнамом – приріст (18 осіб).

Географія міграційного обміну була досить широкою: Австрія, Бельґія, Велика Британія, Франція, Чехія, Аргентина, Куба, США, Чілі, Йорданія, Ліван, Об’єднані Арабські Емірати, Пакистан, Сирійська Арабська Республіка, Алжир, Єгипет, Лівія, Ніґерія, Туніс та інші.

Характеристика статевого співвідношення емігрантів та імігрантів свідчить про перевагу чоловіків у потоці прибулих – 52,4%, а в потоці вибулих вища частка жінок – 58,9%.
 

Останні новини Чернігівщини

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів

Моніторингова кампанія щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів 10:45

Асоціація Українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у співпраці з БО “Галицька громада” починає нову моніторингову кампанію щодо дотримання поліцією прав й свобод громадян при здійсненні контролю за виконанням карантинних обмежувальних заходів.

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині

ОТГ vs короновірус: як живуть громади Чернігівщини на карантині 10:35

Карантинні заходи, самоізоляція, обмеження пересування, епідемія, масковий режим та апарати ШВЛ стрімко увійшли до життя кожного з нас разом із таким поняттям як «коронавірус».

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначила алгоритм подальших дій щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції на Чернігівщині 10:16

Як діяти в умовах посилення карантинних заходів та убезпечити жителів області, де вже зафіксовано перший летальний випадок через COVID-19, від наслідків зростання рівня захворюваності в Україні говорили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів 10:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що до бюджетів усіх рівнів у березні 2020 року платниками області сплачено 885,4 млн грн податків та зборів.

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів

Українська православна церква передала області 2900 ПЛР-тестів 09:50

Днями до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України додатково доставлені ПЛР-системи для діагностики коронавірусу.